Під захист Служби судової охорони перейшли ще два суди Полтавщини та Тернопільщини

Під захист Служби судової охорони перейшли ще два суди Полтавщини та Тернопільщини

На Полтавщині та Тернопільщині дві судові установи сьогодні, 17 червня, перейшли під захист Служби судової охорони.

У Полтавській області 28-м об’єктом судової влади регіону, який охороняється охоронцями Феміди, став Козельщинський районний суд.

Начальник Територіального управління Служби у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін та голова суду Михайло Оксенюк привітали колектив установи з початком нового етапу в життєдіяльності суду.

– Сьогоднішній день дає відлік новому етапу в житті Козельщинського районного суду, адже відсьогодні співробітники нашого управління стоятимуть на захисті громадського порядку, спокою та безпеки в судовій установі, – зазначив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін.

А голова суду Михайло Оксенюк зазначив, що радий такому поповненню в колективі установи, адже відтепер судові охоронці, які забезпечуватимуть порядок у суді, є невід’ємною складовою колективу суду.

А на Тернопільщині під охорону судових охоронців перейшов Підгаєцький районний суд.

Заступник начальника Територіального управління (зі служби) Служби у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Ігор Кучер представив колективові суду охоронців Феміди, які заступили на службу для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в ньому, провів їм інструктаж і звернув особливу увагу на дотримання законності, заходів особистої безпеки та службової дисципліни.

Голова Підгаєцького районного суду Руслан Горуц побажав судовим охоронцям гідно й успішно виконувати свої професійні обов’язки та висловив сподівання на плідну співпрацю.

Підгаєцький районний суд став двадцятим об’єктом системи правосуддя Тернопільщини, який охороняється співробітниками Служби.

За доброю традицією Служби судової охорони, жіночим колективам взятих під охорону судів подарували квіти.

Наразі під опікою Служби вже перебуває 541 орган та установа судової влади України.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031