Працівниця Служби судової охорони – Чемпіонка світу з поліцейського хортингу

Працівниця Служби судової охорони – Чемпіонка світу з поліцейського хортингу

Цими вихідними в курортному місті Трускавець, що на Львівщині, пройшли фінальні двобої одразу двох престижних міжнародних змагань – Чемпіонату Європи з бойового хортингу та Чемпіонату світу з поліцейського хортингу.

За нагороди обох першостей змагалися майже дев’ятсот бійців, серед яких і працівниця Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області Катерина Федоровська-Войт.

У розділі поліцейський самозахист (Police self-defense) Катерина Федоровська-Войт стала непереможною у віковій категорії 18+ і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу Чемпіонату світу з поліцейського хортингу.

Довідково. Хортинг – молоде українське бойове мистецтво, яке народилося трохи більше ніж 10 років тому, але за цей час вже встигло стати візитівкою і спортивним брендом України.

Хортинг – повноконтактне комплексне єдиноборство, з універсальним набором ударів та прийомів, максимально наближене до змішаних єдиноборств ММА (Mixed Martial Arts).

Свою назву хортинг отримав від місця проведення всіх прадавніх козацьких двобоїв – кола козаків “хорт”, у яке вони збиралися для виявлення найсильніших. Острів Хортиця на Дніпрі – символічне місце для українців, воно асоціюється з оплотом воїнів-козаків, де вони вдосконалювали свої бойові навички для захисту рідного краю.

Поліцейський хортинг є національним професійно-прикладним видом спорту, у якому акумульовано бойові традиції українського народу та напрацювання в галузі національного бойового мистецтва хортинг. Поліцейський хортинг є системою окремих розділів спортивних єдиноборств, притаманних лише цьому виду спорту, що надає йому яскравої індивідуальності та неповторності.

Поліцейський хортинг, створений з урахуванням потреб правоохоронної діяльності, є важливою складовою військово-патріотичного виховання молоді й засобом формування готовності людини до поведінки в екстремальних ситуаціях шляхом залучення правоохоронців та інших груп населення до тренувальної і змагальної діяльності.

Правила змагань з поліцейського хортингу розроблені на основі досвіду проведення змагань з різних видів єдиноборств, аналізу правоохоронної діяльності та розраховані на спортсменів різного віку і статі. У правилах виписані загальні положення та детально регламентовано проведення змагань з п’яти розділів поліцейського хортингу: техніка самозахисту, поліцейський самозахист, показові виступи без зброї, показові виступи зі зброєю та поліцейська боротьба.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31