Привітання Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря з Новим 2021 роком

Привітання Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря з Новим 2021 роком

Шановні співробітники та працівники Служби судової охорони!

Шановні судді та працівники судових установ!

 

Добігає свого завершення 2020 рік. Він пройшов під знаком пандемії коронавірусної хвороби, яка неабияк вплинула на абсолютно всі сфери життя як нашої держави, так і Служби судової охорони.

Але ані пандемія коронавірусу, ані економічні й фінансові труднощі, які вона викликала, не зупинили нас на шляху активного розвитку Служби.

У 2020 році ми запустили діяльність Служби судової охорони в усіх областях України, взяли під свій захист більшість установ судової влади, відкрили власний Навчальний центр, створили, укомплектували й розпочали активну підготовку співробітників підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів.

А головне – ми виконали першочергове завдання, яке на нас покладено судовою владою держави: забезпечили безпеку судових установ і всіх учасників судових процесів, не допустивши в органах та установах системи правосуддя жодного порушення громадського порядку!

Завдяки згуртованості колективу Служби, високому професіоналізму та відповідальності кожного судового охоронця, потужній підтримці з боку керівництва Вищої ради правосуддя, Державної судової адміністрації України, голів, керівників та працівників апаратів судових установ ми взяли і тримаємо точний вектор нашого розвитку!

Тому сьогодні я звертаюся до кожного зі словами вдячності за вашу службу і працю, віру у власні сили, високий професіоналізм та розуміння того, що ніхто, крім нас, не зможе побудувати з нуля потужний, сучасний і високоефективний державний орган, здатний забезпечити охорону, безпеку та громадський порядок у судових установах.

Вітаю з прийдешнім Новим 2021 роком!

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, добра і щастя. Нехай 2021 рік дасть старт найкращим сподіванням, буде щедрий і багатий на добро та достаток, серце наповнить любов’ю і радістю, а вогник в очах та полум’я в душі ніколи не згасають!

Веселих вам свят!

Слава Україні!

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031