Психологічна підготовка співробітників Служби судової охорони є запорукою ефективного виконання поставлених завдань

Психологічна підготовка співробітників Служби судової охорони є запорукою ефективного виконання поставлених завдань
Днями в Територіальному управлінні Служби судової охорони у м. Києві та Київській області пройшов онлайн-тренінг із психологічної підготовки співробітників.
Теми для занять підібрали цікаві й важливі для кожного співробітника Служби: особливості візуальної психодіагностики під час виконання службових завдань, інформаційно-психологічна протидія та етичні правила поведінки працівників Служби судової охорони.
Організувала та провела психологічний лекторій за допомогою програми ZOOM провідний спеціаліст територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області майор Служби судової охорони Ірина Фінц.
За допомогою презентаційних матеріалів вона розповіла про принципи доброчесності, прозорості та інші психологічні інструменти для уникнення конфліктних ситуацій.
Адже для ефективного виконання службових завдань охоронцям Феміди потрібні гарні знання, досвід, повага, взаєморозуміння та вміння орієнтуватися в психотипах відвідувачів, які приходять до органів та установ системи правосуддя.
Заняття відбувалися в онлайн-режимі, і всі учасники мали змогу висловити свою думку й поставити питання тренеру, адже кожен із них добре розуміє, що від морально-психологічного здоров’я співробітників Служби судової охорони залежить ефективність виконання поставлених завдань.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031