Питання організації тісної взаємодії обговорили під час зустрічі очільник Служби судової охорони Волині з керівництвом Ковельської міської ради

Питання організації тісної взаємодії обговорили під час зустрічі очільник Служби судової охорони Волині з керівництвом Ковельської міської ради

У Ковелі відбулася робоча зустріч начальника Територіального управління Служби у Волинській області полковника Служби судової охорони Володимира Сюйви з головою Ковельської міської ради Ігорем  Чайкою та першим заступником Ковельського міського голови Тарасом Яковлевим.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці в комунікаційних напрямах, організації спільних заходів навчального та соціального характеру.

Натомість голова Ковельської міської ради Ігор Чайка зауважив, що в Ковелі діє міська програма профілактики правопорушень і злочинів, відповідно до якої ведеться системна робота зі встановлення системи відеонагляду на території міста з виведенням зображення на чергову частину Ковельського відділу поліції.

Останнім часом камери встановили  на в’їзних шляхах у місто, і міська влада зацікавлена, щоб і біля приміщення місцевого суду було спокійно та безпечно, тому встановлення камер відеоспостереження на цій території актуальне.

Результатом зустрічі стало узгодження шляхів подальшої взаємодії та можливої участі Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області в міській програмі з профілактики правопорушень і злочинів на 2021 рік.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031