Радники КМЄС зі стратегічних комунікацій провели навчальний курс взаємодії зі ЗМІ для прес-секретарів Служби судової охорони

Радники КМЄС зі стратегічних комунікацій провели навчальний курс взаємодії зі ЗМІ для прес-секретарів Служби судової охорони

Сьогодні, 11 листопада, завершився онлайн-курс взаємодії зі ЗМІ для прес-секретарів територіальних управлінь Служби судової охорони, організований Консультативною місією Європейського Союзу в Україні.

Протягом трьох днів фахівці зі зв’язків із ЗМІ з усіх 24 територіальних управлінь Служби судової охорони оволодівали сучасними техніками комунікації із засобами масової інформації та громадськістю.

Викладачами і тренерами онлайн-курсу виступили радники КМЄС зі стратегічних комунікацій Хассе Ресенбро, Вііві Бергем та Катерина Шагіна. Вони ознайомили учасників тренінгу з різноманітними аспектами та особливостями спілкування з медіа, проводили групові заняття з розв’язання ситуативних завдань, які можуть виникнути під час професійної діяльності прес-секретарів.

Як зазначила прес-секретар Територіального управління Служби у Полтавській області старший лейтенант Служби судової охорони Катерина Григоренко, робота прес-секретаря – це постійне самовдосконалення.

– Прес-секретарі кожного територіального управління Служби отримали унікальну нагоду пройти триденний тренінг від фахівців КМЄС. Ми не лише мали змогу дізнатися нові техніки взаємодії з медіа, а й продемонструвати свої вміння та подивитися на свою роботу з іншої сторони. Також ми змогли попрацювати в різних обставинах й умовах та зрозуміти свої сильні і слабкі місця, – додала Катерина.

А прес-секретар Територіального управління Служби у Донецькій області лейтенант Служби судової охорони Світлана Петряєва зазначила, що розглянуті під час тренінгу теми були надзвичайно актуальні й допоможуть фахівцям Служби зі зв’язків із ЗМІ впевнено впроваджувати нещодавно затверджену Комунікаційну стратегію Служби судової охорони.

Учасники тренінгу подякували команді Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за надану нагоду підвищити свої професійні навички та висловили сподівання на якнайшвидшу зустріч офлайн для закріплення отриманих знань під час практичних занять.

 

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31