Середина цього тижня пройшла в Службі судової охорони з акцентом на спільних з іншими правоохоронцями масштабних тактико-спеціальних навчаннях

Середина цього тижня пройшла в Службі судової охорони з акцентом на спільних з іншими правоохоронцями масштабних тактико-спеціальних навчаннях

Так, на Донеччині спільні навчання судових охоронців, працівників поліції та фахівців-рятувальників пройшли у Волноваському районному суді Донецької області та Орджонікідзевському районному суді м. Маріуполя.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області за підтримки інших правоохоронців навчалися витісняти порушників громадського порядку із зали судових засідань, евакуйовувати суддю, якому загрожує небезпека, попереджали проникнення до будівлі суду агресивно налаштованих громадян, відпрацьовували дії під час захоплення заручника та надходження повідомлення про замінування будівлі суду.

Крім того, судові охоронці Донеччини тренувалися виявляти на прилеглій до судової установи території підозрілий предмет, схожий на вибуховий пристрій. Зокрема, проводили евакуацію працівників та відвідувачів суду, обмежували допуск сторонніх осіб, забезпечували доступ фахівців вибухо-технічної служби до місця події.

У сусідній Луганській області масштабні спільні тактико-спеціальні навчання із забезпечення безпеки та громадського порядку в органах та установах системи правосуддя пройшли на базі Луганського окружного адміністративного суду.

Крім співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, до тренування долучилися представники Служби безпеки України, бійці спецпідрозділу КОРД Національної поліції, фахівці поліції діалогу та представники конвойної служби, рятувальники ДСНС. Загалом – майже сотня учасників.

Учасники навчання відпрацювали порядок спільних дій у разі виникнення можливих нештатних ситуацій, що можуть загрожувати безпеці здійснення правосуддя.

А на Херсонщині тактико-спеціальні навчання судових охоронців пройшли в судах одразу трьох міст – Новій Каховці, Каховці та Бериславі.

Під час навчань співробітники Територіального управління Служби у Херсонській області взаємодіяли разом із правоохоронцями районних відділів поліції: відпрацювали спільні дії в разі виникнення порушень громадського порядку в судових установах.

Зокрема, на практиці удосконалили взаємодію із забезпечення безпеки учасників судового процесу під час розгляду резонансних справ, у залах судових засідань  відпрацювали тактику дій у разі виникнення загрози безпеці головуючого по справі, учасникам судового процесу та працівникам апарату суду.

– Під час таких навчань ми набуваємо важливий досвід, який у повсякденній службовій діяльності допоможе співробітникам діяти чітко і злагоджено. Вдосконалюємо наші дії для того, аби правосуддя в нашому регіоні відбувалося в безпечних умовах, – зазначив начальник Територіального управління Служби у Херсонській області полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв.

На Прикарпатті тактико-спеціальні тренування співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області відбулися в Івано-Франківському господарському та Тисменицькому районному судах.

Судові охоронці відпрацювали дії з припинення групових порушень громадського порядку в суді та на прилеглій до нього території, а також дії нарядів у залі суду  в разі ускладнення обстановки.

Варто додати, що тактико-спеціальні навчання в територіальних управліннях Служби триватимуть до кінця лютого й охоплять усі без винятку судові установи, які перебувають під охороною Служби.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31