Шепетівський міськрайсуд став наступним об’єктом спільного дводенного навчання спецпризначенців судової охорони з Рівного та Хмельницького

Шепетівський міськрайсуд став наступним об’єктом спільного дводенного навчання спецпризначенців судової охорони з Рівного та Хмельницького

Сьогодні, 3 жовтня, спільне дводенне тактико-спеціальне навчання підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби судової охорони у Рівненській та у Хмельницькій областях продовжилося на Хмельниччині.

Об’єктом для відточування своїх професійних навичок і майстерності спецпризначенців двох територіальних управлінь служби став Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області. До навчання також долучилися представники Національної поліції Хмельниччини.

Цього разу координував дії судових охоронців заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області полковник Служби Ігор Кирник

– Співробітники Служби мають навчитися розуміти один одного з півпогляду та стати одним цілим. І я впевнений, що нам вдасться провести бойове злагодження на високому рівні, – констатував він.

Відтак у Шепетівському міськрайонному суді розгорнувся “навчальний” бойовик із застосуванням імітаційно-тренувальних гранат та димових шашок. Підрозділи двох територіальних управлінь достойно пройшли усі випробування, які їм підготували командири. Зокрема, відпрацювали стримування та витіснення агресивного натовпу із зали судових засідань, надання допомоги постраждалому, а також затримання порушників громадського порядку та тактичні дії під час захисту життя і здоров’я судді.

Це дводенне тактико-спеціальне навчання засвідчило, що разом із силою та витривалістю співробітники підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби судової охорони у Рівненській та у Хмельницькій областях володіють ще й винахідливістю та характером.

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031