Ще дві установи системи правосуддя держави взяті під охорону Службою судової охорони

Ще дві установи системи правосуддя держави взяті під охорону Службою судової охорони

Сьогодні, 25 вересня, ще дві установи системи правосуддя держави взяті під охорону Службою судової охорони.

Так, на Чернігівщині співробітники Служби судової охорони взяли під свою охорону Чернігівський районний суд Чернігівської області – перший із місцевих судів області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби судової охорони Олександр Рибак представив керівництву та працівникам установи судових охоронців, які відсьогодні підтримуватимуть громадський порядок у суді, і дав підлеглим вказівки щодо професійного та сумлінного виконання своїх обов’язків.

Водночас голова Чернігівського районного суду Владислав Кухта привітав судових охоронців з початком несення служби та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Співробітників Служби також привітав начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернігівській області Михайло Целуйко, який побажав їм професійного та сумлінного виконання покладених на Службу завдань.

Чернігівській районний суд став шостою установою, яка віднині охороняється Територіальним управлінням Служби судової охорони у Чернігівській області.

А на Сумщині під охорону Служби судової охорони перейшла вже восьма установа системи правосуддя в області – Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Сумській області.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області полковник Служби судової охорони Андрій Івашина провів інструктаж нарядові судових охоронців і націлив їх на належне виконання функціональних обов’язків, нагадав про порядок дій у разі виникнення форс-мажорних ситуацій та акцентував увагу на неухильному дотриманні карантинних заходів.

Натомість начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області Віктор Кібець привітав судових охоронців з початком несення служби й побажав їм стійкості духу, толерантності, наснаги та витримки під час несення служби.

За доброю традицією Служби, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.

До слова, під охороною Служби судової охорони вже перебувають 377 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1100 судових охоронців.

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031