Ще три судові установи перейшли під охорону Служби судової охорони

Ще три судові установи перейшли під охорону Служби судової охорони

Три судові установи на Полтавщині, Сумщині та Черкащині відсьогодні, 15 червня, охороняються Службою судової охорони.

На Полтавщині під захист співробітників Територіального управління Служби у Полтавській області перейшов уже двадцять сьомий об’єкт системи правосуддя регіону – Зіньківський районний суд.

З самого ранку до суду завітав начальник Територіального управління Служби у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін, який разом із головою суду Сергієм Дем’янченком привітав суддів та працівників суду з початком ефективної співпраці, а також представив співробітників Служби, які відтепер забезпечуватимуть громадський порядок та охорону судової установи.

– Завдання кожного співробітника нашого управління зробити так, аби суддя, працівник або відвідувач суду відчував себе тут у безпеці. Ваша безпека – наш обов’язок! – підкреслив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін.

Сьогодні ж на Черкащині під охорону співробітників Служби перейшов Канівський міськрайонний суд. Він став 18-м об’єктом судової гілки влади, громадський порядок у якому забезпечують судові охоронці.

Начальник Територіального управління Служби у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко привітав співробітників із початком несення служби в суді, провів для них інструктаж з охорони й забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі та наголосив на неухильному дотриманні карантинних норм.

Окрім того, Анатолій Харенко висловив упевненість, що зміни в організації охорони й підтримання громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади. А завдяки спільній співпраці, стійкості духу та толерантності співробітників під час несення служби буде забезпечено безпеку всіх учасників судового процесу.

Судових охоронців з початком несення служби привітала й голова Канівського міськрайонного суду Оксана Льон, яка побажала їм успішного виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки судової установи.

На Сумщині під захист охоронців Феміди перейшов Великописарівський районний суд. Відтепер в області вже 17 об’єктів системи правосуддя, які охороняються співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області.

Судових охоронців, які забезпечуватимуть правопорядок у суді, голові та колективові установи представив заступник начальника Територіального управління Служби полковник Служби судової охорони Андрій Івашина. Він також провів для своїх підлеглих цільовий інструктаж і звернув їхню увагу на забезпечення надійної охорони та безпеки учасників судового процесу, підтримання належного громадського порядку, а також обов’язкове дотримання карантинних заходів під час здійснення пропускного режиму.

За доброю традицією, співробітники Служби подарували жіночим колективам взятих під охорону судів квіти.

Наразі під опікою Служби судової охорони вже перебувають 538 органів та установ судової влади України в усіх областях держави.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031