Служба судової охорони Черкащини долучилася до челенджу зі збору елементів живлення

Служба судової охорони Черкащини долучилася до челенджу зі збору елементів живлення

З метою популяризації дбайливого та відповідального ставлення до навколишнього середовища Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області долучилося до челенджу (#ecofuture) зі збору й відправки на утилізацію відпрацьованих елементів живлення: батарейок та акумуляторів.

«Важливо знати, що відпрацьовані елементи живлення належать до другого класу небезпеки. Якщо їх просто викинути у сміття, то вони через деякий час забруднюватимуть ґрунтові води всіма елементами таблиці Менделєєва. Тому запрошуємо всі інші державні органи та силові структури області не лишатися байдужими і приєднатися до цієї акції. Лише команда однодумців зможе залучити до справи більше ресурсів – знань, вмінь, енергії, корисних зв’язків тощо», – наголосив начальник Територіального управління Служби у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко.

Контейнер для прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів розміщено на першому поверсі будівлі Територіального управління. Зібрані елементи живлення будуть передані на одне з вітчизняних підприємств, що займається їх утилізацією.

Зберігаючи природу – ми збережемо наше майбутнє!

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031