Служба судової охорони Черкащини доправила на утилізацію першу партію елементів живлення

Служба судової охорони Черкащини доправила на утилізацію першу партію елементів живлення

Сьогодні, 12 січня, охоронці Феміди Черкащини зібрали та відправили близько 10 кілограмів відпрацьованого матеріалу до спеціальних контейнерів для доставляння їх на одне з вітчизняних підприємств, що займається утилізацією.

“Зберігаючи природу – зберігаємо власне майбутнє!” – під таким гаслом співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області долучилися до проведення челенджу зі збору й відправки на утилізацію відпрацьованих елементів живлення.

Нагадаємо, що два місяці тому центральний орган управління Служби судової охорони зініціював челендж, отож співробітники та працівники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області збирали батарейки й акумулятори задля популяризації дбайливого та відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Адже саме відпрацьовані елементи живлення належать до другого класу небезпечності і якщо їх просто викинути в сміття, то через деякий час вони  забруднюватимуть ґрунтові води всіма елементами таблиці Менделєєва.

Наразі акція зі збору й відправки на утилізацію відпрацьованих елементів живлення триває.

Закликаємо всіх громадян бути екологічно свідомими.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031