Служба судової охорони отримала від Консультативної місії ЄС засобів індивідуального захисту на понад один мільйон гривень

Служба судової охорони отримала від Консультативної місії ЄС засобів індивідуального захисту на понад один мільйон гривень

Сьогодні, 3 червня, представники Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки України передали для Служби судової охорони чергову партію засобів індивідуального захисту.

Надання допомоги відбулося в межах проєкту Європейського Союзу, спрямованого на підвищення рівня безпеки представників правоохоронних органів і силових структур України, які безпосередньо контактують із громадянами та піддаються вищому ризику інфікування Covid-19.

Як зазначив начальник відділу міжнародного співробітництва центрального органу управління Служби підполковник Служби судової охорони Дмитро Шелудько, в умовах карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусної хвороби, судові охоронці продовжують виконувати завдання з охорони та забезпечення безпеки органів судової влади й контактують із великою кількістю їхніх працівників та відвідувачів.

– Захист здоров’я наших співробітників та громадян, які відвідують судові установи, – це пріоритет Служби. Тому ми дуже вдячні нашим партнерам із Європейського Союзу за надану допомогу та постійну підтримку Служби в боротьбі з пандемією, – додав він.

Отримані засоби індивідуального захисту на загальну суму понад один мільйон гривень, зокрема дезінфікуючі засоби, медичні маски, респіратори та безконтактні інфрачервоні термометри, вже найближчим часом розподілять між двадцятьма чотирма територіальними управліннями Служби в усіх областях України.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031