Служба судової охорони отримала від “Право-Justice” інфрачервоні безконтактні термометри для термометрії відвідувачів українських судів

Служба судової охорони отримала від “Право-Justice” інфрачервоні безконтактні термометри для термометрії відвідувачів українських судів

Сьогодні, 16 жовтня, представники Проєкту Європейського Союзу в Україні “Право-Justice” передали 250 інфрачервоних безконтактних термометрів для Служби судової охорони. 

Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар висловив вдячність усій команді “Право-Justice” за підтримку в нелегкий час світової пандемії Covid-19.

– Ця допомога дуже своєчасна, адже навіть в умовах карантинних обмежень органи судової влади продовжують працювати і їх відвідують тисячі людей. Тому судові установи мають бути максимально захищені від поширення Covid-19, – зазначив генерал-майор Валерій Бондар. 

Він також додав, що від самого початку створення Служби судової охорони “Право-Justice” надає усіляку підтримку новоствореному державному органу на шляху його розвитку. Співробітники Служби на постійній основі співпрацюють із міжнародними й національними експертами Проєкту за багатьма напрямами, зокрема організації професійної та домедичної підготовки особового складу, реалізації ініціативи “Модельні суди” тощо.            

Отримані інфрачервоні безконтактні термометри будуть розподілені між 24 територіальними управліннями Служби судової охорони і вже найближчим часом застосовуватимуться судовими охоронцями для температурного скринінгу відвідувачів судових установ в усіх областях України.

 

 

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031