Служба судової охорони розпочинає екологічний челендж зі збору на безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок

Служба судової охорони розпочинає екологічний челендж зі збору на безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок

Кожна людина може зробити вклад в екологічний стан планети, і почати можна з найпростішої справи – утилізації відпрацьованих батарейок.

Служба судової охорони розпочинає челендж (#ecofuture) зі збору й відправки на утилізацію відпрацьованих елементів живлення: батарейок та акумуляторів. Наша мета – пропагування дбайливого та відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Відпрацьовані батарейки й акумулятори – проблема, масштаби якої більші, ніж може здатися на перший погляд, адже із сміттєвого кошика вони потрапляють на звалища, де під впливом різних чинників і природніх процесів забруднюють довкілля. У них міститься значна кількість різних металів, зокрема  літій, ртуть, кадмій, нікель, марганець, цинк, свинець.

Лише одна пальчикова батарейка може забруднити важкими металами близько 20 квадратних метрів землі, а потрапляючи в підземні води, отруює 400 літрів води. З водою шкідливі елементи потрапляють у рослини та наш організм. Тому батарейки потребують спеціальної утилізації.

Контейнери для прийому відпрацьованих батарейок розміщуємо на перших поверхах адміністративних будівель і закликаємо всі територіальні управління Служби судової охорони, а також інші державні органи та силові структури приєднатися до цієї акції.

Не залишайтеся байдужими – візьміть участь в акції (#ecofuture), адже кожен із нас відповідальний за долю майбутніх поколінь, країни, планети.

Зібрані батарейки ми передаватимемо на одне з вітчизняних підприємств, яке займається їх утилізацією.

Збирайте батарейки, будьте сучасні, бережіть природу, бережіть планету!

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031