Спецпризначенці Служби судової охорони підвищують свій рівень готовності до захисту органів та установ судової влади

Спецпризначенці Служби судової охорони підвищують свій рівень готовності до захисту органів та установ судової влади

Співробітники підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби продовжують підвищувати рівень своєї готовності до захисту об’єктів системи правосуддя держави під час тактико-спеціальних занять і тренувань.

Так, сьогодні, 9 грудня, на Луганщині співробітники Служби судової охорони спільно з представниками Головного управління Національної поліції та Головного управління ДСНС України у Луганській області відпрацювали практичні навички з метою швидкого й фахового реагування на будь-які ускладнення обстановки задля забезпечення безпеки працівників та відвідувачів судів.

Під час навчання, яке пройшло на базі Сватівського районного суду Луганської області, його учасники відпрацювали алгоритм спільних дій у разі потреби стримування агресивно налаштованого натовпу як у будівлі, так і біля приміщення суду, вилучення правопорушників з натовпу та передання їх працівникам Нацполіції.

Також судові охоронці, поліцейські й рятувальники відпрацювали спільні дії в разі евакуації судді та виникнення пожежі.

Тактико-спеціальні навчання проходили під загальним керівництвом заступника начальника Територіального управління Служби у Луганській області полковника Служби судової охорони Сергія Кривенка, який, підсумовуючи результати заняття, зазначив, що поставлені перед учасниками навчання завдання виконано.

– Проведення побідних тренувань сприяє чіткому розумінню тактики спільних дій задля досягнення основної мети – забезпечення безпеки правосуддя, – додав полковник Служби судової охорони Сергій Кривенко.

Сьогодні ж у Дружківці, що на Донеччині, до тактико-спеціального заняття залучили співробітників підрозділів швидкого реагування та фізичного захисту, організації безпеки суддів і підтримки Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області.

За легендою заняття, агресивно налаштований натовп намагався потрапити
до одного з об’єктів судової влади. Судові охоронці-спецпризначенці відпрацювали тактичні прийоми його витіснення, а також дії в разі раптового нападу, стримування натовпу, перекриття вільного доступу до будівлі органу судової влади тощо.

Як зауважив заступник начальника (зі служби) Територіального управління Служби у Донецькій області майор Служби судової охорони Артем Шевченко, кожна з 28 установ судової гілки влади, яка перебуває під охороною Служби, потребує захисту та контролю за дотриманням громадського порядку.

– Наше головне завдання – створити безпечні умови для роботи судових установ, забезпечити громадський порядок у них та захистити учасників судового процесу. Тому зі співробітниками Служби постійно проводяться подібні тренування для вдосконалення навичок командної роботи, рівня фізичної підготовки й загартованості, – додав майор Служби судової охорони Артем Шевченко.

А на Черкащині практичне відпрацювання дій співробітників Служби провели на території та в приміщенні Городищенського районного суду Черкаської області.

У межах тактико-спеціального заняття співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області відпрацювали дії із супроводу суддів безпосередньо в приміщені судової установи під час розгляду резонансної справи.

Також судові охоронці опрацьовували тактику попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу шляхом проведення ефективної комунікації з ними та інші ситуативні завдання в разі виникнення масових заворушень на прилеглій до судових установ території й у залі судового засідання.

Евакуація осіб, затримання озброєного відвідувача та припинення неповаги до суду – такі завдання розв’язували на Рівненщині судові охоронці, поліцейські та рятувальники під час спільного тактико-спеціального навчання, яке проходило 8 грудня в Гощанському районному суді.

Під час навчання співробітники підрозділів охорони та швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області відпрацювали тактику дій під час виявлення у відвідувача забороненого предмета, а також затримання агресивно налаштованого громадянина, який чинив опір.

За легендою, у залі судового засідання обвинувачений почав конфліктувати та погрожувати судді. Співробітники Служби затримали дебошира та передали його підрозділам Національної поліції для подальших процесуальних дій.

Особливу увагу також було приділено питанням протипожежної безпеки. Працівники Головного управління ДСНС України у Рівненській області нагадали суддям, працівникам суду та співробітникам Служби, як правильно користуватися вогнегасниками, і розповіли про порядок проведення евакуації людей та цінних паперів під час виникнення пожежі.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031