Співробітники центрального органу управління Служби судової охорони успішно склали заліки з вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб

Співробітники центрального органу управління Служби судової охорони успішно склали заліки з вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб

У Службі судової охорони завершується підсумкова перевірка стану службової підготовки за 2021 рік.

Протягом двох днів 26-27 жовтня під час перевірки співробітники центрального органу управління Служби судової охорони склали заліки з вогневої підготовки з виконанням вправ контрольних стрільб.

Заняття з вогневої підготовки проходили в тирі одного з районних управлінь поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві під загальним керівництвом першого заступника Голови Служби судової охорони полковника Служби судової охорони Станіслава Максимішина.

Виконанню вправ практичних стрільб із пістолета передував інструктаж із заходів безпеки під час поводження зі зброєю, теоретичні заняття з вивчення матеріальної частини зброї та умов виконання стрілецької вправи.

Полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин високо оцінив рівень стрілецької підготовки співробітників центрального органу управління й зазначив, що підсумкові перевірки в центральному органі управління та територіальних управліннях Служби судової охорони проводяться з метою з’ясування реального стану готовності та спроможності охоронців правосуддя виконувати завдання із забезпечення охорони й безпеки органів та установ судової влади.

Складання заліків із вогневої підготовки стало завершальним етапом підсумкової перевірки в центральному органі управління Служби. Раніше співробітники Служби склали заліки з тактико-спеціальної, правової та домедичної підготовки, а також виконали нормативи з фізичної підготовки.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031