Співробітники Служби судової охорони Дніпропетровщини удосконалили свої навички з надання домедичної допомоги в польових умовах

Співробітники Служби судової охорони Дніпропетровщини удосконалили свої навички з надання домедичної допомоги в польових умовах

Співробітники Служби судової охорони приділяють значну увагу опануванню навичок з надання домедичної допомоги. Адже чи не щодня, маючи справу з великою кількістю відвідувачів суду, судові охоронці застосовують отримані знання та навички й рятують людські життя до приїзду карети швидкої.

Чергові практичні заняття з тактичної медицини пройшли 14 червня для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області.

Тренінг проводив уже добре знайомий судовим охоронцям Олексій Турчак,  засновник громадської організації медиків-волонтерів MedCorp, головна місія якої пояснювати людям принципи правильного алгоритму дій під час надання домедичної допомоги.

Заняття проходили в польових умовах, де співробітники Служби судової охорони Дніпропетровщини вчилися виявляти на умовному пораненому чи постраждалому місця кровотечі, визначати їх анатомічні класифікації, накладати джгути та турнікети під час кровотеч із кінцівок, швидко виявляти та лікувати пневмоторакс, створювати прохідність дихальних шляхів, а також евакуйовувати постраждалу особу в безпечне місце.

Олексій Турчак вкотре відзначив достатньо високий рівень підготовки охоронців Феміди з надання домедичної допомоги, адже багато з них пройшли відповідні курси з тактичної медицини, захищаючи нашу країну у складі сил АТО/ООС на Сході.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031