Співробітники Служби судової охорони на Дніпропетровщині та Луганщині удосконалили навички із забезпечення безпеки судових установ

Співробітники Служби судової охорони на Дніпропетровщині та Луганщині удосконалили навички із забезпечення безпеки судових установ

Особливості виконання завдань із забезпечення безпеки судових установ відпрацювали в межах тактико-спеціальних навчань і тренувань співробітники Служби судової охорони Дніпропетровщини та Луганщини.

Так, у місті Кам’янське тактико-спеціальне навчання співробітників Служби судової охорони із залученням представників інших силових структур відбулося 25 січня у Баглійському районному суді м. Дніпродзержинська.

Головна мета навчання полягала у відпрацюванні взаємодії між судовими охоронцями, підрозділами Національної поліції та ДСНС у разі виникнення нештатних ситуацій під час забезпечення охорони й безпеки судової установи.

Зокрема, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області відпрацювали тактику попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу та супровід судді в приміщенні судової установи під час розгляду суспільно-резонансної справи. Також судові охоронці удосконалили питання взаємодії з підрозділами Національної поліції під час передання до правоохоронних органів порушників громадського порядку.

Спільно з рятувальниками ДСНС співробітники Служби відпрацювали дії в разі можливого виникнення пожежі чи задимлення в приміщенні суду, зокрема евакуацію персоналу та відвідувачів суду, застосування засобів пожежогасіння, надання допомоги умовно постраждалим тощо.

А на Луганщині тренування судових охоронців пройшло на базі Станично-Луганського районного суду. Тут свої професійні навички удосконалювали   співробітники підрозділу охорони, взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області.

На тактико-спеціальному занятті його учасникам вдалося охопити як теоретичні, так і практичні особливості виконання завдань із забезпечення безпеки цієї судової установи. Зокрема, відпрацювали алгоритм дій судових охоронців у нештатних ситуаціях, що можуть виникнути під час виконання службових обов’язків.

Завершилися тактико-спеціальні навчання та тренування підбиттям підсумків із детальним аналізом дій кожного з його учасників.

Варто додати, що кожне таке навчання або тренування спрямоване на підвищення професійності судових охоронців, прийняття ними доцільного рішення в разі ускладнення обстановки під час охорони й забезпечення безпеки органів та установ судової гілки влади.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031