Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати професійні навички із забезпечення безпеки органів й установ судової влади

Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати професійні навички із забезпечення безпеки органів й установ судової влади
Минулий тиждень завершився в Службі судової охорони проведенням спільних з представниками інших силових структур тактико-спеціальних навчань і тренувань, спрямованих на підвищення професійної майстерності судових охоронців щодо забезпечення безпеки установ системи правосуддя.
Так, на Сумщині місцем проведення 19 листопада спільного тренування співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області, поліцейських та рятувальників було обрано Великописарівський районний суд.
Під час навчання його учасники відпрацювали комплекс навчальних завдань, зокрема зі стримування натовпу агресивно налаштованих осіб, які намагаються силоміць прорватися до суду, попередження агресивних дій з боку представників однієї зі сторін судового процесу під час судового засідання тощо.
Також для працівників апарату суду проведено протипожежне тренування з відпрацюванням дій з евакуації учасників судового процесу в умовах задимлення й ліквідації пожежі в приміщенні суду.
Тимчасом у Маріуполі на базі Донецького апеляційного суду свій вишкіл відточували співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області, військовослужбовці Національної гвардії України та працівники Національної поліції.
Разом вони відпрацьовували алгоритм дій у разі ускладнення обстановки навколо судової установи, зокрема втечі підсудного з-під варти, порушення громадського порядку в залі судового засідання та на прилеглій до суду території.
Такі тактико-спеціальні навчання і тренування допомагають співробітникам Служби судової охорони удосконалювати власну професійну майстерність і відпрацювати спільні дії з іншими силовиками із забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031