Співробітники Служби судової охорони пройшли сертифікований курс Basic Life Support з надання домедичної допомоги

Співробітники Служби судової охорони пройшли сертифікований курс Basic Life Support з надання домедичної допомоги

Сьогодні, 24 листопада, у центральному органі управління Служби судової охорони пройшов тренінг із надання домедичної допомоги.

Захід є одним із цілої серії тренінгів, організованих Проєктом Європейського Союзу в Україні “Право-Justice” спільно з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Мінохорони здоров’я України в межах імплементації ініціативи “Модельні суди”.

Свій тренінг, побудований за Програмою сертифікованого курсу Basic Life Support, досвідчений інструктор Всеволод Черняховський розпочав доволі незвично.  У театралізованій формі він показав алгоритм правильних дій під час надання домедичної допомоги до приїзду карети швидкої. А далі кожен з учасників тренінгу в такій само послідовності (слово і дія) проводив серцево-легеневу реанімацію. І все це заради того, аби в разі реальної ситуації кожен рух і кожне слово були якомога швидше і правильно застосовані для порятунку людини.

– Ніколи не буде зайвим отримати чи оновити знання, надто від досвідченого інструктора-практика, та ще й у такій театралізовано-природній формі, коли запам’ятовуєш кожний рух, кожне слово та послідовність правильних дій, щоб не нашкодити людині і врятувати її, – зауважила капітан Служби судової охорони Альона Янчук.

За допомогою манекену та наочних посібників співробітники центрального органу управління Служби судової охорони також навчилися розпізнавати ознаки зупинки кровообігу, проводити серцево-легеневу реанімацію в дітей, правильно користуватися дефібрилятором, відновлювати прохідність дихальних шляхів, переводити постраждалого в безпечне положення тощо.

За підсумками успішного проходження курсу його учасники отримали міжнародні сертифікати Basic Life Support European Resuscitation Council.

До речі, напередодні такий само тренінг пройшов для двадцяти співробітників Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області. Вміння надавати першу допомогу є важливою складовою підготовки співробітників Служби судової охорони, адже під час проведення судових засідань трапляються різні ситуації, коли вчасно надана допомога може врятувати життя людини.

Надалі тренінги проводитимуться для працівників апаратів шести модельних судів та їх охоронців: Вишгородського районного суду Київської області, Галицького районного суду м. Львова, Ковельського міськрайонного суду Волинської області, Корольовського районного суду м. Житомира, Краматорського міського суду Донецької області та Лозівського міськрайонного суду Харківської області.

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031