Співробітники Служби судової охорони в межах акції “Оновлені легені  рідного краю” присвятили сьогодні час озелененню та благоустрою

Співробітники Служби судової охорони в межах акції “Оновлені легені  рідного краю” присвятили сьогодні час озелененню та благоустрою

У всіх куточках України триває акція Служби судової охорони “Оновлені легені  рідного краю”, у межах якої судові охоронці впорядковують території навколо адміністративних будівель територіальних управлінь Служби та судових установ деревами, кущами та квітами.

Всі ці заходи присвячені Дню Землі та Дню довкілля, який відзначається в Україні щороку в третю суботу квітня.

Сьогодні, 9 квітня, охоронці Феміди Запоріжжя присвятили свій ранок саме такій приємній справі, як озелененню та благоустрою території навколо будівлі управління, висадивши крислаті туї.

А їхні колеги зі столичного регіону збагачували лісовий фонд Київщини. Так, співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області вдалося висадити 900 саджанців сосни на площі 0,3 га на території Броварського лісництва.

Як зазначив начальник Територіального управління Служби у м. Києві та Київській області полковник Служби судової охорони Ігор Коваленко, подібні акції проведуть і в інших куточках області, адже ліс – це легені планети й за ними потрібен постійний догляд.

А лісничий Броварського лісництва Олександр Волевач щиро подякував всім судовим охоронцям, хто долучився до такої важливої та необхідної справи – примножувати зелені насадження столиці.

– Відтепер молодий ліс ростиме й нагадуватиме про співробітників Служби судової охорони, які доклали частинку своєї душі до кожного деревця, – наголосив він.

Судові охоронці Полтавщини висадили сьогодні близько семи десятків саджанців декоративних та плодових дерев, кущів та квітів на усій території, прилеглій до адмінбудівлі територіального управління.

А в Крюківському районному суді м. Кременчука разом зі співробітниками Служби судової охорони в озелененні території взяли участь і працівники апарату суду, які із задоволенням висаджували кущі та дерева навколо установи.

– Висадка дерев – це не лише наш внесок в озеленення міста, а й у боротьбу з катаклізмами та глобальним потеплінням. Завдяки таким ініціативам кожен може долучитися до важливої справи. Сподіваюся, що відтепер оновлений пейзаж створить гарний настрій не тільки судовим охоронцям, а й жителям мікрорайону, – зазначив заступник начальника Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Іван Канівець.

А співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області висадили молоді дуби та ялинки навколо своєї адміністративної будівлі.

Вибрали ці дерева не випадково, адже емблему Служби прикрашає саме дубове листя, яке здавна є символом міцності та мужності. Вінок  із його листя символізує міць правничих традицій України та їх охорони. А розкішні хвойні дерева – це чи не найбільша окраса Прикарпаття. Тож мовою природи Служба судової охорони Прикарпаття пустила коріння для майбутнього процвітання та росту.

Охоронці Феміди Прикарпаття переконані, що акція “Оновлені легені рідного краю” – це не просто символічна висадка дерев та кущів, це ковток чистого повітря, спільний жест поваги й турботи про довкілля.

А судові охоронці Слобожанщини висадили кущі калини, ялівця та туї на території підшефного комунального закладу “Харківський дитячий будинок “Родина” Харківської міської ради”.

Співробітники Територіального управління Служби у Херсонській області також сподіваються, що висаджені ними квіти на клумбах біля  адміністративної споруди теруправління відтепер будуть радувати не тільки судових охоронців, а й містян.

На Закарпатті впродовж останніх двох днів судові охоронці Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області висаджували дерева, кущі, квіти та подбали про те, аби на прилеглій до адмінбудівлі території рослинам було максимально комфортно.

На Житомирщині співробітники Служби висадили декоративні рослини та кущі самшиту і впорядкували трояндову клумбу.

– Можливо, ми зробили небагато в масштабах планети, але в масштабах міста це вже дещо. Якщо до Дня довкілля кожна установа вийде на подібну акцію, нам точно вдасться оновити “легені” нашої малої Батьківщини! – ділиться враженнями учасниця акції лейтенант Служби судової охорони Марія Поліщук.

Охоронці Феміди Луганщини свою обідню перерву присвятили наведенню порядку на території адміністративної установи: побілили бордюри, після чого облаштувати декоративні клумби, на яких висадили чарівні троянди та чорнобривці.

Співробітники Служби судової охорони переконані, що турбота про навколишнє середовище є моральним та соціальним обов’язком кожної людини. Оберігаючи природу, ми допомагаємо їй захищати нас самих, стаємо ближчі до неї. Флору недарма називають “легеням планети”, цілодобове, безперебійне функціонування рослин забезпечує нас киснем, здоровим диханням та життям. Отже, це наші легені також.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31