Співробітники Служби судової охорони в межах різноманітних тренінгів і семінарів навчалися мінімізації ризиків виникнення конфліктних ситуацій

Співробітники Служби судової охорони в межах різноманітних тренінгів і семінарів навчалися мінімізації ризиків виникнення конфліктних ситуацій

У Лисичанському міському суді Луганської області 11 листопада стартувала серія тренінгів у межах курсу “Медіація та інші механізми трансформації конфліктних ситуацій у системі безпекових органів”.

До проведення тренінгів, організаторами яких виступили ГО “Східна варта” та “Жіноча правозахисна група”, залучено співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, працівників Лисичанського міського суду, Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, Бюро безоплатної правової допомоги.

Під час тренінгу судові охоронці Луганщини набули практичного досвіду, який сприятиме мінімізації ризиків виникнення конфліктних ситуацій, налагодженню системи взаємодії та взаєморозуміння між ними та відвідувачами судових установ й учасниками судових процесів.

Крім того, під час обговорення безпекових питань заступником начальника Територіального управління Служби у Луганській області полковником Служби судової охорони Сергієм Шевченком ініційовано реалізацію проєкту з облаштування Лисичанського міського суду сучасним обладнанням: арочним металодетектором, турнікетом та додатковими камерами відеоспостереження. Очікується, що реалізація цього проєкту відбудеться за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

У Запоріжжі співробітники обласного Територіального управління Служби судової охорони відвідали тренінг “Врегулювання конфліктних ситуацій”, організований регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в місті Маріуполі.

Під час тренінгу радник/тренер КМЄС Ларс Грунлунд та викладач Донецького державного університету внутрішніх справ Андрій Крушеницький разом із судовими охоронцями розглянули випадки розвитку конфліктних ситуацій, заходи, які мають вживати співробітники Служби на певних стадіях розвитку конфліктних ситуацій, а також способи мінімізації чи унеможливлення застосування сили під час припинення протиправних дій.

А для  співробітників Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області викладачі Національної школи суддів України провели черговий онлайн-тренінг “Професійна етика співробітників Служби судової охорони”.

Онлайн-тренінг провели судді Тетяна Дудар, Олена Панченко та працівниці Національної школи суддів України Тамара Закревська й Діана Сніцаренко, які акцентували увагу слухачів на необхідності усвідомлення ролі етичних правил у професійній і позаслужбовій діяльності, формуванні стандартів професійної етики, значенні особистої ролі судових охоронців у зміцненні авторитету судової влади та довіри суспільства до системи правосуддя.

Окремо тренери ознайомили судових охоронців столичного регіону з особливостями та стандартами поведінкових правил співробітників європейських служб охорони судів.

Участь у цих тренінгах та семінарах дала змогу охоронцям Феміди підвищити свій професійний рівень та отримати знання, необхідні для якісного виконання завдань із підтримання громадського порядку в судах, забезпечення безпеки суддів, працівників апаратів судів та всіх учасників судових процесів.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31