Співробітники Служби судової охорони в різних куточках України долучилися до написання ХХІ Радіодиктанту національної єдності

Співробітники Служби судової охорони в різних куточках України долучилися до написання ХХІ Радіодиктанту національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови пройшов ХХІ Радіодиктант національної єдності.

Співробітники Служби судової охорони в різних куточках України, як і мільйони українців, також долучилися до цієї традиційної загальнонаціональної акції, яка стала своєрідним флешмобом єднання навколо рідної мови.

Так, вперше написав диктант співробітник Територіального управління Служби у Полтавській області капітан Служби судової охорони Геворг Геворгян. На його переконання, написання всеукраїнського радіодиктанту – один з найкращих способів відчути єдність українського народу.

А судові охоронці Прикарпаття зізналися, що цього року диктант був для них складнішим ніж минулого, але це стало для них стимулом для покращення власних знань.

Цьогоріч текст радіодиктанту підготував і прочитав в етері відомий український письменник Юрій Андрухович, а професорка кафедри української мови Києво-Могилянської академії, провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України Лариса Масенко вдруге стала науковою консультанткою проєкту.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн до 10 год 30 хв 11 листопада, а текст диктанту оприлюднять на сайті “Українського радіо” об 11 годині 11 листопада.

Традиційно в грудні відбудеться так звана робота над помилками, коли в етері Українського радіо озвучать імена переможців, а також відбудеться аналіз найтиповіших помилок.

 

 

 

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31