Співробітники Служби судової охорони здали кров для маленьких пацієнтів Дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, які постраждали в ДТП

Співробітники Служби судової охорони здали кров для маленьких пацієнтів Дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, які постраждали в ДТП

Сьогодні, 20 травня, у Всесвітній день вишиванки співробітники Служби судової охорони долучилися до благородної справи і здали кров для маленьких пацієнтів Дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

Краплиною своєї крові поділилися 16 співробітників центрального органу управління та Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.

Судові охоронці разом з іншими представниками силових структур та громадських організацій долучилися до акції здачі крові в межах Тижня безпеки дорожнього руху за ініціативи Міжнародного благодійного фонду “Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод”.

Статистика загиблих за 2020 рік на українських дорогах невтішна: загинуло понад 3,5 тисячі українців. Насамперед людина, яка потрапила у ДТП, гине від нестачі крові. Саме тому так важливо ділитися кров’ю з тими, хто цього потребує, надто коли це діти.

– Кожне життя важливе, особливо дитяче. Ми проводимо цю акцію саме в ДСЛ Охматдит, адже сюди привозять дітей із найтяжчими випадками з усієї України. Ми хочемо, щоб кожний зрозумів, що здана кров – це чиєсь врятоване життя, зазначила директор МБФ “Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод” Інна Оліференко.

А керівник медичної служби Служби судової охорони Віталій Андронатій каже, що кров – це основний компонент, який рятує життя в невідкладному стані, надто після ДТП, а замісної терапії крові наразі немає.

Тож співробітники Служби завжди охоче відгукуються на потребу здати кров, адже це найменше, що може зробити людина для іншої: поділитися краплиною своєї крові і врятувати чиєсь життя.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930