“Сприяти зміцненню довіри українців до Служби судової охорони”

“Сприяти зміцненню довіри українців до Служби судової охорони”

Під таким гаслом 28 жовтня пройшов круглий стіл у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Тернопільській області.

Учасниками круглого столу, який є першим кроком у впровадженні нової Комунікаційної стратегії Служби судової охорони на теренах Тернопільщини, стали представники регіональних засобів масової інформації та співробітники Служби.

Начальник Територіального управління Служби у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Едуард Кольцов детально ознайомив учасників заходу з метою створення та структурою Служби, основними завданнями судових охоронців, результатами діяльності та досягненнями територіального управління.

– Служба судової охорони – наймолодший державний орган України з правоохоронними функціями, яка розпочала свою діяльність лише у 2019 році. Проте на сьогодні під охороною Територіального управління Служби у Тернопільській області вже перебувають всі об’єкти системи правосуддя регіону, – зазначив він.

Також керівництво територіального підрозділу Служби ознайомило учасників заходу з практичними методами організації охорони судів та учасників судового процесу. Зокрема, на що звертають увагу судові охоронці під час пропускного режиму до судових установ, як унеможливлюється пронесення до суду заборонених предметів та забезпечується охорона й безпека учасників судового процесу.

Зацікавленість у гостей круглого столу викликало екіпірування й спорядження охоронців Феміди, правові підстави застосування спеціальних засобів та зброї.

Окрему увагу було приділено вимогам до кандидатів для проходження служби. Зокрема, якими якостями потрібно володіти охоронцям Феміди, аби вміти оперативно відреагувати на загрози для життя суддів, учасників судового процесу чи відвідувачів судових установ.

Ще одне важливе питання, яке було обговорено під час спілкування, –  налагодження сталих й ефективних комунікацій для покращення зав’язків із громадськістю та інформування суспільства про діяльність Служби судової охорони.

Підбиваючи підсумки зустрічі, учасники круглого столу висловили переконання, що започатковане партнерство буде плідним та успішним у реалізації низки практичних проєктів щодо інформування суспільства про забезпечення безпеки судочинства, а також слугуватиме підґрунтям для формування позитивного іміджу Служби судової охорони та довіри до неї.

 

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31