Судові охоронці Чернігівщини взяли під захист черговий об’єкт судової влади – Корюківський районний суд

Судові охоронці Чернігівщини взяли під захист черговий об’єкт судової влади – Корюківський районний суд

Другий за тиждень, 14-й в області та 527-й в Україні, – це про Корюківський районний суд, який сьогодні, 8 червня, перейшов під надійний захист Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівський області.

Привітати судових охоронців та колектив установи із цією подією до суду   завітав міський голова Корюківської міської ради Ратан Ахмедов.

Начальник Територіального управління Служби у Чернігівський області полковник Служби судової охорони Олександр Рибак подякував меру міста та голові Корюківського районного суду Юрієві Кутовому за підтримку ініціатив судових охоронців і розуміння важливості процесів, які нині відбуваються в системі правосуддя.

Він зауважив, що судові охоронці вже довели свою професійність та компетентність на інших об’єктах судової влади, а відсьогодні якісно новий рівень безпеки зможуть відчути й судді, працівники апарату та відвідувачі Корюківського районного суду.

– Чітке дотримання законодавчих вимог, правил та регламентів – основа професійної підготовки наших співробітників. Розуміючи, що здебільшого суд є територією конфлікту, важливо вміти адекватно зреагувати на будь-яку ситуацію. Тому велику увагу приділяємо моральним якостям співробітників. Адже перший, хто зустрічає і задає настрій відвідувачам, – це судовий охоронець, – зазначив полковник Служби судової охорони Олександр Рибак.

Ратан Ахмедов наголосив на важливості події як для працівників апарату суду, так і для всієї Корюківської громади.

– Сьогоднішній захід ви розпочали з патріотичного вітання: “Слава Україні! Героям слава!”. Тож хочу вам побажати гідно нести службу на варті правосуддя в ім’я нашої країни, в ім’я верховенства права в Україні. У добру путь! – резюмував міський голова.

За доброю традицією Служби судової охорони, жіночому колективові взятого під охорону суду подарували квіти.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031