Судові охоронці Дніпропетровщини склали на площі Героїв міста Новомосковська Присягу і взяли під охорону міськрайонний суд

Судові охоронці Дніпропетровщини склали на площі Героїв міста Новомосковська Присягу і взяли під охорону міськрайонний суд

Сьогодні, 30 червня, на площі Героїв міста Новомосковська пройшов урочистий захід із нагоди складання Присяги співробітниками Служби судової охорони та взяття під охорону Новомосковського міськрайонного суду.

Дев’ять новопризначених співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області склали Присягу на вірність Українському народові та отримали посвідчення й жетони співробітника Служби.

Новопризначених співробітників Служби судової охорони із складанням Присяги привітали заступник міського голови міста Новомосковська Альберт Зайцев, керівниця Територіального управління Державної судової адміністрації України у Дніпропетровській області Анна Ігнатьєва, голова Новомосковського міськрайонного суду Віталій Лила, мешканці міста.

Як зазначила у своєму виступі керівниця Територіального управління Державної судової адміністрації України у Дніпропетровській області Анна Ігнатьєва, створення Служби судової охорони є одним з важливих елементів судової реформи, якої потребує українське суспільство.

– Саме на вас, судових охоронців, покладається важлива місія із забезпечення правопорядку під час судового процесу. Упевнена, що ваш професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання обов’язків стануть запорукою ефективної роботи системи правосуддя і забезпечать кожному громадянину можливість реалізувати право на справедливий суд, – наголосила вона.

Презентуючи мешканцям міста Новомосковська Службу судової охорони, охоронці Феміди Дніпропетровщини продемонстрували зразки однострою, екіпірування, спеціальних засобів і засобів зв’язку, а також своє вміння перевіряти на безпеку службовий автомобіль, тактичні дії під час пішого супроводу особи, що охороняється, від автомобіля до місця призначення з виконанням прийомів захисту та прикриття.

По завершенні урочистого заходу новопризначені співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області взяли під свою охорону Новомосковський міськрайонний суд і приступили до виконання завдань із забезпечення в ньому безпеки і громадського порядку.

Наразі під опікою Служби вже перебувають 556 органів та установ судової влади України.

 

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031