Судові охоронці долучилися до організації для працівників Вищої ради правосуддя тренінгу з основ цивільного захисту

Судові охоронці долучилися до організації для працівників Вищої ради правосуддя тренінгу з основ цивільного захисту
Сьогодні, 30 квітня, у Вищій раді правосуддя відбулися практичні заняття щодо евакуаційних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Під час тренінгу, який був організований Вищою радою правосуддя спільно з Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту та Службою судової охорони, його учасники відпрацювали питання оповіщення, послідовність та шляхи евакуації співробітників Ради.
Крім того, з метою відпрацювання навичок у разі надзвичайних ситуацій працівники секретаріату ВРП та інспектори служби інспекторів Ради взяли участь у навчанні, яке провели представники Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту.
Зокрема, під час навчання розглянули основні заходи цивільного захисту, ознайомилися з видами, рівнями та критеріями надзвичайних ситуацій. А також ознайомилися із посібником з цивільної оборони.
Також експерти ознайомили працівників Вищої ради правосуддя з процедурами оповіщення та інформування під час загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, порядком здійснення евакуаційних заходів, з особливостями надання психологічної допомоги постраждалим в умовах надзвичайної ситуації та подолання стресу, визначення можливих психологічних ризиків і травм під час надзвичайної ситуації.
Працівники ВРП також оновили знання щодо послідовності дій під час надання домедичної допомоги постраждалим, ознайомилися з алгоритмом надання домедичної допомоги при серцево-легеневій реанімації тощо.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31