Судові охоронці Харківщини вчилися вчасно реагувати на правопорушення, спрямовані на недоторканність приміщень судів та учасників судового процесу

Судові охоронці Харківщини вчилися вчасно реагувати на правопорушення, спрямовані на недоторканність приміщень судів та учасників судового процесу

Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати професійні навички із забезпечення безпеки установ судової влади спільно з представниками інших правоохоронних органів.

Чергове спільне тактико-спеціальне навчання за участю підрозділів Територіального управління Служби у Харківській області, обласних головних управлінь Нацполіції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулося на базі Господарського суду Донецької області, що зараз розташовується в Харкові.

Згідно з легендою навчання, у судовій установі розглядалася справа, яка викликала значний суспільний резонанс, тому поруч із будівлею Феміди зібралося чимало громадян. Найбільш агресивно налаштована їх частина, невдоволена рішенням суду, намагалася проникнути в приміщення суду через пункт пропуску та охорони.

– Така ситуація може виникнути в будь-якій установі системи правосуддя. Тому мета тренування – навчитися правильно та вчасно реагувати на правопорушення, спрямовані на недоторканність приміщень судів та всіх учасників судового процесу, – зазначив начальник одного з відділів Територіального управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Олександр Росляков.

Окрім забезпечення громадського порядку на території судової установи, учасники навчання реагували на змодельовані ситуації, зокрема захоплення заручників та виникнення пожежі.

– Кожне тактико-спеціальне навчання підвищує практичні навички наших співробітників оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, загартовує їх як  фізично, так і психологічно. Життя не можна переписати наново, воно не має чернеток, – підкреслив начальник Територіально управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко й додав, що справжні знання здобуваються тільки на практиці.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031