Судові охоронці Херсонщини та Одещини провели спільні тактико-спеціальні навчання на базі Скадовського районного суду

Судові охоронці Херсонщини та Одещини провели спільні тактико-спеціальні навчання на базі Скадовського районного суду

У місті Скадовську, що на Херсонщині, пройшло спільне тактико-спеціальне навчання співробітників двох територіальних управлінь Служби судової охорони – у Херсонській та Одеській областях.

До вишколу судових охоронців також приєдналися працівники поліції та вогнеборці  Херсонщини.

– Скадовський районний суд обрали місцем проведення навчання з огляду на його розташування в місті-курорті державного значення. Влітку чисельність мешканців зростає в кілька разів, і ми маємо на найвищому рівні забезпечувати безпеку громадян, – зазначив у зверненні до учасників навчання начальник Територіального управління Служби у Херсонській області полковник Служби судової охорони Вадим Матвєєв.

Під час тренування його учасники відпрацювали спільний алгоритм дій у разі групового порушення громадського порядку в залі судового засідання, на пункті пропуску до суду та прилеглій до нього території, а також у разі проведення евакуації судді та учасників судового процесу.

Місцеві рятувальники вкотре нагадали судовим охоронцям та правоохоронцям правила користування засобами пожежогасіння і продемонстрували способи гасіння предметів з особливими характеристиками.

Такі спільні навчання охоронців Феміди кількох територіальних управлінь проводилися для отримання практичного досвіду співпраці під час виконання завдань із забезпечення безпеки об’єктів правосуддя, які перебувають під охороною Служби.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031