Судові охоронці Київщини вибороли друге командне місце зі стрільби під час пішого супроводу в межах змагань з багатоборства тілоохоронців

Судові охоронці Київщини вибороли друге командне місце зі стрільби під час пішого супроводу в межах змагань з багатоборства тілоохоронців

У Черкасах до пізнього вечора 19 липня тривали завершальні етапи XXIV Чемпіонату України та ХІ Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців.

В останній день учасники чемпіонатів змагалися на території Головного центу підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в трьох дисциплінах.

Так, команди учасників, зокрема й територіальних управлінь Служби у Харківській області, у м. Києві та Київській області, демонстрували свою стрілецьку майстерність в обороні від нападу умовних терористів під час пішого супроводу. Потім змагалися у швидкісній стрільбі з різних положень: стоячи, з коліна, лежачи, у динаміці з переворотом з виходом з лінії атаки. Насамкінець бодігарди демонстрували вміння вести вогонь з автомобіля.

Командні та особисті місця визначалися за найбільшою сумою очок, набраних кожним членом команди. Команда Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області виборола друге загальнокомандне місце у стрільбі під час пішого супроводу.

Як зазначив головний суддя чемпіонатів, суддя міжнародної категорії Ігор Калінін, змагання тілоохоронців – це визначна подія як для Черкащини, так і для нашої країни загалом. Адже тут змагаються не лише команди з України, а й тілоохоронці з Молдови, Бангладешу, Азербайджану та країн Балтії.

Власною історією участі в змаганнях, секретами досягнення успіху та мотивацією в багатоборстві поділився співробітник Територіального управління Служби у Харківській області старший сержант Служби судової охорони Андрій Нехода.

– Служба судової охорони вперше бере участь у чемпіонатах такого рівня. Випробування були не легкі: надання домедичної допомоги потерпілому, рукопашний бій, супровід особи та подолання смуги перешкод. Вважаю, що з поставленими завданнями впоралися добре. На стрільбах наша команда також показала хороші результати. Головне, що в межах змагань вдалося поспілкуватися з досвідченими бодігардами, їхні поради та навички знадобляться в нашій подальшій професійній діяльності, – зазначив сержант Служби судової охорони Андрій Нехода.

Варто додати, що для судових охоронців на цих престижних змаганнях тілоохоронців важливо було не лише вибороти перемогу. Співробітники Служби  мали унікальну нагоду довести собі та суперникам фаховість, а також отримати практичні поради від професіоналів.

Довідково. XXIV Чемпіонат України та ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців тривав у Черкасах з 17-го по 19 липня.

У цих престижних змаганнях бодігардів узяли участь понад 200 українських та іноземних тілоохоронців, які представляли силові і правоохоронні органи своїх країн. Служба судової охорони вперше була представлена на цьому представницькому форумі одразу двома командами: територіальних управлінь Служби у Харківській області, у м. Києві та Київській області.

Змагання проходять у командних (по 5 осіб у кожній команді) та індивідуальних заліках.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930