Судові охоронці Луганщини активно тренуються діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій у судах

Судові охоронці Луганщини активно тренуються діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій у судах

На базі Старобільського районного суду Луганської області пройшли спільні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області та представниками інших силових структур регіону.

Судові охоронці Луганщини разом із  з представниками Старобільського районного відділу Національної поліції та обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій відпрацювали тактику дій під час виникнення надзвичайних ситуацій у приміщенні суду.

Зокрема, у разі групових порушень громадського порядку в залі судового засідання, масових проявів неповаги до суду, а також дії в разі раптового задимлення та виникнення пожежі в приміщенні установи.

За сигналом навчальної пожежної тривоги співробітники територіального управління провели евакуацію особового складу з умовно палаючої будівлі, а рятувальники 6-го відділення пожежної частини ДСНС займалися гасінням пожежі.

Мета таких тренувань – навчити особовий склад управління швидко та фахово реагувати на будь-які нештатні ситуації для забезпечення безпеки працівників та відвідувачів суду. Не менш важливим питанням є обмін досвідом із колегами з різних служб та взаємодія з ними під час виконання завдань співробітниками Служби судової охорони.

Також для судових охоронців було проведено практичне заняття з правил користування засобами пожежогасіння та заходів безпеки під час проведення евакуації людей із будівлі.

Такі спільні тренування дають змогу співробітникам Служби судової охорони досконало відпрацювати порядок дій та прийняти швидке і правильне рішення під час пожежі, а також скоординувати спільну взаємодію зі службами порятунку.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031