Судові охоронці Луганщини практично відпрацювали порядок дій в разі ускладнення обстановки навколо Лисичанського міського суду

Судові охоронці Луганщини практично відпрацювали порядок дій в разі ускладнення обстановки навколо Лисичанського міського суду

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області на базі Лисичанського міського суду практично відпрацювали дії в разі ускладнення обстановки навколо цієї судової установи.

Головна мета тренування, до якого було залучено резерв Територіального управління, полягала у відпрацюванні алгоритму дій на випадок виникнення порушень громадського порядку й нештатних ситуацій для забезпечення надійної охорони об’єктів системи правосуддя та безпеки всіх учасників судового процесу й відвідувачів судових установ.

Так, під час заняття судові охоронці Луганщини відпрацювали алгоритми й тактику дій під час припинення групових порушень громадського порядку як на пункті пропуску та охорони, так і в залі судового засідання, а також дії із забезпечення  особистої безпеки судді.

Варто додати, що напередодні в Лисичанському міському суді, який є однією з найбільш відвідуваних судових установ області, було презентовано проєкт “Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища”.

Цей проєкт спільно реалізовано ГО “Східна варта”, “Жіноча правозахисна група” та Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Основна мета проєкту полягала в підвищенні рівня громадської безпеки, створенні зручних та комфортних умов перебування в приміщенні суду різних соціальних груп населення, зокрема людей з особливими потребами. Завдяки реалізації цього проєкту в приміщенні суду запрацювали рамка-металодетектор із вимірюванням температури, металевий турнікет та інше обладнання, що підвищить рівень безпеки для працівників і відвідувачів суду. Крім того, з’явилися додаткові камери відеоспостереження та екран для транслювання інформації, що сприятиме підвищенню правової обізнаності відвідувачів судової установи.

 

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31