Судові охоронці Миколаївщини і Рівненщини відпрацювали завдання із забезпечення безпеки судових установ

Судові охоронці Миколаївщини і Рівненщини відпрацювали завдання із забезпечення безпеки судових установ

Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати професійні навички щодо забезпечення надійної охорони та безпеки органів й установ судової влади.

Так, на базі Миколаївського апеляційного суду 20 вересня пройшло тактико-спеціальне заняття з резервом другої черги співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області.

Під час тренування судові охоронці відпрацювали дії в разі виникнення нештатних ситуацій навколо судової установи, а також алгоритм дій кожного співробітника резерву, зокрема, реагування на отримання сигналу про захоплення під час судового засідання заручника з використанням вогнепальної зброї.

На Рівненщині спільне тактико-спеціальне навчання співробітників Територіального управління Служби та працівників Національної поліції пройшло на об’єктах Рівненського районного суду.

Учасники навчання розв’язували різні змодельовані варіанти можливих нештатних ситуацій. Зокрема, виявлення на пункті пропуску судової установи у відвідувачів заборонених предметів, проведення акції протесту зі спробою агресивно налаштованих громадян потрапити до приміщення суду, спроба втечі особи, якій було оголошено про зміну запобіжного заходу.

Подібні тактико-спеціальні навчання і тренування є невід’ємною частиною службової діяльності Служби судової охорони. Щоразу, відпрацьовуючи на різних об’єктах судової влади тактичні завдання, судові охоронці навчаються миттєво вживати заходів реагування і злагоджено протидіяти нештатним ситуаціям.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031