Судові охоронці продовжують удосконалювати професійну майстерність під час навчань із представниками інших силових структур держави

Судові охоронці продовжують удосконалювати професійну майстерність під час навчань із представниками інших силових структур держави

Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати свою професійну майстерність під час тактико-спеціальних навчань із представниками інших силових структур держави.

Так, сьогодні, 20 жовтня, у Слов’янську, що на Донеччині, пройшли спільні тактико-спеціальні навчання за участю підрозділів Національної гвардії України, Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області, Головного управління Національної поліції та Головного управління ДСНС у Донецькій області.

Навчання проходило у два етапи. Перший етап відбувся на території однієї з військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, другий – на базі Донецького окружного адміністративного суду.

Під час навчання його учасники удосконалили питання взаємодії та визначили алгоритм спільних дій у разі ускладнення обстановки, яка, зокрема, може виникнути на тлі проведення виборів до місцевих органів влади. Так, представники різних силових структур відпрацювали питання посилення охорони судової установи, стримування агресивно налаштованого натовпу та недопущення його прориву до будівлі суду й зали судового засідання, інші тактичні прийоми.

А головна мета тактико-спеціального навчання, яке сьогодні відбулося на території Богородчанського районного суду Івано-Франківської області, полягала в підвищенні рівня теоретичних та практичних навичок співробітників Служби судової охорони в реагуванні на надзвичайну ситуацію.

Крім співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області до навчання було залучено рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівників Національної поліції в Івано-Франківській області, ПРАТ “Прикарпаттяобленерго” та медиків швидкої допомоги.

Під час навчання судові охоронці евакуювали суддів і працівників апарату суду, відпрацювали навички гасіння та локалізації вогню первинними засобами пожежогасіння, зустрічі підрозділів оперативно-рятувальної служби та надання їм допомоги у виборі найкоротшого шляху під’їзду до осередку пожежі й підключенні спецтехніки до зовнішніх джерел водопостачання.

Також учасники навчання здійснили пошук у задимленій будівлі суду непритомного потерпілого та передали його медикам швидкої для надання першої допомоги й подальшого транспортування до найближчого медичного закладу.

Крім того, співробітники Служби судової охорони відпрацювали на території суду тактичні дії в разі проведення велелюдних акцій протесту біля установи під час резонансного судового засідання, підтримання громадського порядку, припинення проявів неповаги до суду та забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу.

Завершилися тактико-спеціальні навчання підбиттям підсумків із детальним аналізом дій кожного учасника цих навчань.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031