Судові охоронці продовжують відточувати свою професійну майстерність під час спільних з іншими силовиками тактико-спеціальних занять і тренувань

Судові охоронці продовжують відточувати свою професійну майстерність під час спільних з іншими силовиками тактико-спеціальних занять і тренувань

Співробітники Служби судової охорони продовжують відточувати свою професійну майстерність під час спільних із представниками інших правоохоронних органів і силових структур тактико-спеціальних заходів.

На Дніпропетровщині співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області у взаємодії з військовослужбовцями Національної гвардії України провели тактико-спеціальне заняття на базі Дніпровського апеляційного суду.

Судові охоронці та нацгвардійці відпрацювали тактику дій у разі виникнення нештатних ситуацій у залі судових засідань, під час конвоювання осіб, що перебувають під вартою, та блокування виїзду конвойного автомобіля. Також особливу увагу було приділено сталому радіозв’язку між підрозділами і внутрішній комунікації між бійцями.

А на базі Сторожинецького та Герцаївського районних судів Чернівецької області цими днями пройшло спільне тренування співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області та працівників Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

Учасники заняття відпрацювали спільний алгоритм практичних дій щодо припинення групових порушень громадського порядку в цих судах та на прилеглих до них територіях, а також взаємодію з групою швидкого реагування відділень поліції.

Сьогодні ж співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області провели тренування на базі Вільнянського районного суду.

Судові охоронці удосконалили свої навички тактичних дій у разі ускладнення обстановки з охорони громадського порядку в суді, проявів неповаги до суду та забезпечення безпеки учасників судового процесу під час проведення резонансного судового засідання.

Спільно з фахівцями 18-ї державної пожежно-рятувальної частини (м. Вільнянськ) та працівниками апарату судової установи судові охоронці відпрацювали заходи в разі виникнення задимлення, загоряння або пожежі в приміщені суду, провели тренування з евакуації людей, важливих документів, матеріальних цінностей та судових справ тощо.

А до тактико-спеціального тренування Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області приєдналися вогнеборці 2-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Спільно судові охоронці й рятувальники відпрацювали завдання з евакуації людей, гасіння умовного осередку пожежі первинними засобами пожежогасіння, пошуку та евакуації умовно постраждалого в задимленому приміщенні тощо.

Завершилися спільні тактико-спеціальні заняття і тренування детальним розбором дій учасників та обговоренням можливих нештатних ситуацій.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031