Судові охоронці Прикарпаття взяли участь у семінарі з практичної стрільби та основ спортивного і збройового законодавства України

Судові охоронці Прикарпаття взяли участь у семінарі з практичної стрільби та основ спортивного і збройового законодавства України

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області взяли участь у семінарі з практичної стрільби та основ спортивного і збройового законодавства України.

Семінар, до якого долучилося понад 50 спортсменів-стрільців, пройшов на платформі спортивно-стрілецького клубу “Тактичні мультфільми” під головуванням віце-президента Федерації практичної стрільби України Владислава Збаранського.

Головна мета заходу полягала в підготовці спортсменів Федерації практичної стрільби України до безпечного і вмілого користування зброєю, а також розвитку та вдосконалення культури поводженню з нею, популяризації, забезпеченні та сприянні зростанню масовості практичної стрільби як виду спорту на Прикарпатті та в Україні загалом.

За результатами семінару його учасники, зокрема й співробітники Служби  судової охорони, отримали сертифікати з внесенням відповідного запису до книжки спортсмена Федерації практичної стрільби України.

Судові охоронці Прикарпаття є активними учасниками різноманітних змагань, які проводяться під егідою Федерації практичної стрільби України. Так, 14 жовтня, у День захисників і захисниць України, вони вибороли ІV загальнокомандне місце серед 30 команд у першому турнірі на Кубок області з практичної стрільби серед учасників АТО/ООС у трьох дисциплінах.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31