Судові охоронці привітали капеланів-випускників, які завершили навчання за програмою “Капеланство для правоохоронців”  

Судові охоронці привітали капеланів-випускників, які завершили навчання за програмою “Капеланство для правоохоронців”  

У Києві 8 липня пройшла церемонія чергового випуску капеланів, які завершили навчання за програмою “Капеланство для правоохоронців” в межах спільного проекту Громадського формування “Капеланський патруль” та правоохоронних підрозділів – “Капеланська Академія”.

Від імені керівництва Служби судової охорони Громадське формування “Капеланський патруль” та випускників привітав начальник відділу міжнародного співробітництва центрального органу управління Служби підполковник Служби судової охорони Дмитро Шелудько.

Він, зокрема подякував Громадському формуванню “Капеланський патруль”, яке долучилося до проведення  для співробітників Служби судової охорони тренінгів та аудиторних занять різної спрямованості.

Так, “Капеланський патруль” організували та провели для судових охоронців з Донецької, Луганської та Херсонської областей тренінги з психологічної стійкості в різних кризових ситуаціях, заняття з тімбілдінгу та командної роботи під час масових заходів, а також тренінги, спрямовані на розвиток комунікативних навичок спілкування з відвідувачами судових установ.

– Подібні заходи підвищують рівень професійної навченості охоронців Феміди та надзвичайно позитивно впливають на стан морально-психологічного здоров’я в колективах територіальних управлінь Служби, – зазначив підполковник Служби судової охорони Дмитро Шелудько.

Він також висловив переконання, що співпраця між Службою судової охорони і “Капеланським патрулем” тільки розширюватиметься, і побажав випускникам “Капеланської Академії” мужності та Божої підтримки.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031