Судові охоронці спільно з представниками інших правоохоронних органів підвищують рівень взаємодії для забезпечення безпеки судочинства

Судові охоронці спільно з представниками інших правоохоронних органів підвищують рівень взаємодії для забезпечення безпеки судочинства

Сьогодні, 17 червня, на базі Шевченківського районного суду міста Києва пройшло тактико-спеціальне навчання за участю співробітників Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, представників підрозділів Національної поліції та Національної гвардії України.

Навчання, головна мета якого полягала у відпрацюванні спільних дій судових охоронців і представників інших силових структур у разі загострення обстановки в судовій установі під час розгляду резонансної справи, відбулося рано в ранці, аби не створювати незручностей для суддів, працівників апарату суду та відвідувачів.

Під час практичної фази тренування його учасники підвищили рівень взаємодії в забезпеченні належного правопорядку судового процесу. Зокрема, щодо виконання судового рішення, під час проведення евакуації персоналу та відвідувачів судової установи в разі замінування, а також дії чергових нарядів у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Напередодні, 16 червня, майже за таким само сценарієм тактико-спеціальне навчання пройшло в Маріуполі на об’єктах і території Донецького апеляційного суду.

Загалом до навчання було залучено понад 50 співробітників Територіального управління Служби у Донецькій області, поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Спільно вони відпрацювали завдання в разі загострення ситуації в судовій установі: напад на конвой, втеча з-під варти, порушення громадського порядку в залі судового засідання.

Ще одне тактико-спеціальне навчання пройшло 16 червня на Сумщині в Будинку правосуддя, де розміщені Зарічний та Сумський районні суди.

У процесі навчання співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області відточили практичні навички дій у різнотипних нештатних ситуаціях під час виконання завдань із забезпечення громадського порядку на об’єкті системи правосуддя. Спочатку судові охоронці відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення групових порушень громадського порядку в залі судового засідання, а далі відшліфували навички стримування натовпу агресивно налаштованих осіб.

Завершилося тренування практичним заняттям із правил поводження з різними типами вибухонебезпечних предметів та алгоритмом дій у разі їх виявлення в судовій установі, яке провів для судових охоронців співробітник вибухотехнічної служби Головного управління Нацполіції в Сумській області.

Варто додати, що такі спільні тренувальні заходи судових охоронців та представників інших силових структур держави дозволяють підвищити рівень взаємосумісності під час розв’язання завдань із забезпечення безпеки судочинства в разі ускладнення обстановки навколо судових установ.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031