Судові охоронці Сумщини спільно з поліцейськими та рятувальниками відпрацювали злагодженість дій із забезпечення безпеки судової установи

Судові охоронці Сумщини спільно з поліцейськими та рятувальниками відпрацювали злагодженість дій із забезпечення безпеки судової установи

У Шосткинському міськрайонному суді Сумської області сьогодні, 9 липня, пройшли спільні тактико-спеціальні навчання співробітників Служби судової охорони, представників місцевих підрозділів поліції та служби з надзвичайних ситуацій.

Головна мета цього навчання полягала в удосконаленні механізму спільних дій співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області, поліцейських, рятувальників та представників судової гілки влади для убезпечення всіх учасників судового процесу.

Програма навчання була досить насиченою. Зокрема, судові охоронці відпрацювали тактичні дії зі стримування натовпу агресивно налаштованих осіб у їх спробах прорватися через лінію охорони на вході до судової установи, попередження та недопущення агресивних дій з боку учасників судового процесу в залі судового засідання з подальшою передачею порушників громадського порядку працівникам поліції.

А спільно з рятувальниками ДСНС співробітники Служби відпрацювали дії у разі можливого виникнення пожежі чи задимлення у приміщенні суду: евакуацію персоналу та відвідувачів суду, застосування засобів пожежогасіння та надання допомоги умовно постраждалим. Разом із керівником апарату суду були відпрацьовані заходи з евакуації документації та матеріалів, що містять службову інформацію.

Підбиваючи підсумки навчання, начальник відділу організації охорони та підтримання громадського порядку Територіального управління Служби у Сумській області підполковник Служби судової охорони Олександр Курбет відзначив, що набуті під час цього тренування професійні навички допоможуть їх учасникам успішно виконувати завдання з охорони і забезпечення безпеки установ судової влади.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031