Судові охоронці відпрацювали взаємодію з нацгвардійцями та поліцейськими для забезпечення надійної охорони і безпеки судових установ

Судові охоронці відпрацювали взаємодію з нацгвардійцями та поліцейськими для забезпечення надійної охорони і безпеки судових установ

Сьогодні, 30 січня, одразу в трьох областях нашої держави пройшли тактико-спеціальні навчання співробітників Служби судової охорони із залученням представників інших силових структур та органів.

В Житомирі тактико-спеціальні навчання співробітників Служби судової охорони та працівників Нацполіції пройшли в місцевому Будинку правосуддя.

– Ми вперше в новому році проводимо такі масштабні навчання, в яких задіяно близько сотні учасників. Місце проведення навчання ми обрали не випадково, адже в Будинку правосуддя одночасно працюють Богунський та Корольовський районні суди міста, де розглядається величезна кількість судових справ, – зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області  полковник Служби Геннадій Герасимчук.

Під час навчання судові охоронці практично відпрацювали завдання з витіснення агресивно налаштованих молодиків, які намагалися потрапити до Будинку правосуддя і вчинити там безлади, затримання злісних порушників громадського порядку та передачі їх поліцейським.

У приміщенні суду та в залі судових засідань охоронці правосуддя відточили навички захисту судді та інших учасників судового процесу від протиправних посягань.

– Сьогодні ми відпрацювали ті сценарії, які можуть виникнути в реальному житті. Припинення проявів неповаги до суду, забезпечення особистої безпеки суддів, працівників суду та всіх учасників судового процесу є найголовнішими завданнями Служби судової охорони, – констатував заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області полковник Служби Микола Юхимчук.

На Хмельниччині понад шістдесят співробітників підрозділу швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області та військовослужбовців Національної гвардії України тренувалися спільно взаємодіяти на базі Хмельницького Апеляційного та Господарського судів.

Учасники навчання відпрацювали низку сценаріїв, пов’язаних з ускладненням обстановки в судових установах: непокора осіб, що перебувають під вартою, під час їх конвоювання до зали судових засідань, масові акції протесту з порушенням громадського порядку під будівлею суду, створення коридору для конвойного автомобіля тощо.

Як зазначив керівник навчання майор Служби судової охорони Андрій Вишинський, тренування видалося доволі масштабним, а головна його мета, яка полягала у злагодженні підрозділів для забезпечення безпеки судових установ, була досягнута.

Спільні тактико-спеціальні навчання співробітників Служби судової охорони та військовослужбовців Національної гвардії України сьогодні відбулися й на Прикарпатті.

Тренування, що пройшло на території Івано-Франківського апеляційного суду, включало в себе відпрацювання спільних дій судових охоронців та нацгвардійців у випадку отримання повідомлення про замінування приміщення установи та припинення групових порушень громадського порядку в суді та на прилеглій до нього території.

Завершилися тактико-спеціальні навчання в усіх трьох областях підбиттям підсумків та постановкою завдань на подальше удосконалення тактики дій та підвищення рівня взаємодії співробітників Служби судової охорони з представниками інших силових структур.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031