Судові охоронці Вінниччини та слухачі Навчального центру Служби судової охорони вчилися надання першої допомоги

Судові охоронці Вінниччини та слухачі Навчального центру Служби судової охорони вчилися надання першої допомоги

30 листопада судові охоронці Вінниччини та слухачі Навчального центру Служби судової охорони вчилися надання першої допомоги в межах базового курсу з тактичної домедичної допомоги під керівництвом інструктора 44 Навчального центру Євгена Ісаєва.

«Тактична медицина – наймолодший розділ медицини. Перші публікації про неї з’явилися тільки в 1996 році, – так розпочав лекційну частину тренінгу Євген Ісаєв. – Лікарі досліджували причини смерті під час проведення військових операцій і зосередили увагу саме на порятунку життя пораненого. На сьогодні курс тактичної медицини є обов’язковим під час підготовки багатьох армій світу».

Під час навчання окрема увага приділялася наданню медичної допомоги з використанням будь-яких підручних матеріалів.

Алгоритм надання невідкладної допомоги, різні способи зупинення критичної кровотечі, тактичної та медичної евакуації, особливості дій у різних зонах, відновлення прохідності дихальних шляхів, роботу з різноманітними травматичними пошкодженнями, заповнення необхідної медичної документації – всі ці навички опановували співробітники Служби судової охорони згідно з програмами курсу. Також особливу увагу приділили колективній роботі в тактичних умовах.

Успішність наданої допомоги залежить не лише від медика, а насамперед від уміння кожного бійця працювати в тактичних умовах відповідно до поставлених завдань. Значну роль при цьому відіграє навченість командира підрозділу діяти в умовах, які швидко змінюються, організовувати дії як кожного бійця окремо, так і всього підрозділу. Помилка в тактиці може призвести до важких медичних втрат!

«Бувають ситуації, коли найпростіші дії, виконані швидко і правильно, рятують життя. Сьогодні ви здобули найголовніше – знання, які в майбутньому можуть допомогти врятувати життя тому, хто цього потребуватиме, насамперед ваше власне життя», –  зазначив Євгеній Ісаєв після завершення тренінгу.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31