Судові охоронці Волині тренувалися діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій у судах

Судові охоронці Волині тренувалися діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій у судах

На базі Ковельського міськрайонного  суду Волинської області пройшли спільні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області та представниками інших силових структур регіону.

Судові охоронці Волині разом із працівниками Національної поліції та обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій відпрацювали тактику дій під час виникнення надзвичайних ситуацій у приміщенні суду. 

Зокрема, у разі групових порушень громадського порядку в залі судового засідання, масових проявів неповаги до суду, а також дії в разі раптового задимлення та виникнення пожежі в приміщенні установи.

Уже вшосте за десять місяців цього року на Волині проходять такі навчання, мета яких навчити особовий склад управління швидко та фахово реагувати на будь-які нештатні ситуації для забезпечення безпеки працівників та відвідувачів суду. 

Не менш важливим питанням є обмін досвідом із колегами з різних служб та взаємодія з ними під час виконання завдань співробітниками Служби судової охорони.

Такі спільні тренування дають змогу співробітникам Служби судової охорони досконало відпрацювати порядок дій та прийняти швидке і правильне рішення під час пожежі, а також скоординувати спільну взаємодію зі службами порятунку.

Оскільки 2020 рік у Службі судової охорони оголошено роком професійної підготовки, активність навчального процесу є показником вдосконалення набутих знань та чіткості у спільних діях під час практичного відпрацювання  заходів безпеки та захисту.

Навіть у період пандемії навчання відбуваються згідно розкладу з урахуванням усіх вимог протиепідемічних заходів.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031