Судові охоронці Волинської, Житомирської та Чернівецької областей поділилися краплиною своєї крові, поповнивши запаси обласних центрів крові

Судові охоронці Волинської, Житомирської та Чернівецької областей поділилися краплиною своєї крові, поповнивши запаси обласних центрів крові

Другий тиждень у Службі судової охорони триває благодійна акція “Краплина крові дарує життя”, яка приурочена до Всесвітнього дня донора і в межах якої співробітники Служби поповнюють запаси обласних центрів крові.

Сьогодні, 10 червня, своєю життєдайною рідиною поділилися співробітники Служби судової охорони у Волинській, Житомирській та Чернівецькій областях.

Донором став – життя врятував. А точніше – цілих три: саме стільком людям може допомогти одна доза донорської крові. Пам’ятаючи про це, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області завітали до обласного центру крові й поповнили запаси крові для потреб жителів міста та області.

– Для людини віддати 450 мл крові не так важко. А для когось – дитини, породіллі чи онкохворого – це збережене життя, – говорить начальник медичної служби управління підполковник Служби судової охорони Віталій Петрук і власним прикладом демонструє важливість донорства.

Серед тих, хто ділиться частинкою себе, і старший лейтенант Служби судової охорони Сергій Виговський, який у донорстві теж не новачок: його ІІІ+ група досить рідкісна й на сьогодні дефіцитна.

У Луцьку до Волинського обласного центру служби крові цього дня також завітали жінки та чоловіки в однострої Служби судової охорони й поповнили запаси крові та її компонентів.

Судові охоронці Буковини завжди приходять на допомогу медикам Комунального некомерційного підприємства Чернівецького обласного центру служби крові.

– Ми завжди вдячні людям, які готові стати донорами. У центрі крові створено комфортні умови, щоб люди приходили й почували себе, як вдома. Щоб відчували, що приносять користь, а ми потурбуємося про них, – зазначила генеральний директор Чернівецького обласного центру служби крові Анжеліка Каланча.

Благодійна акція “Крапля крові дарує життя” стартувала 1 червня одночасно в усіх територіальних управліннях Служби, тобто у всіх областях нашої держави, і завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930