Судових охоронців Чернігівщини, які не пройдуть повз чужу біду та зроблять усе можливе, аби допомогти безпорадній людині, стало більше

Судових охоронців Чернігівщини, які не пройдуть повз чужу біду та зроблять усе можливе, аби допомогти безпорадній людині, стало більше

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно небезпечними для людини. Той, хто за збігом обставин став свідком пригоди і при цьому володіє навичками першої невідкладної допомоги, може стати рятівником чийогось життя.

Під час несення служби з охорони судових установ співробітникам Служби судової охорони нерідко доводиться мати справу з погіршенням самопочуття у відвідувачів судів, а іноді і з більш серйозними випадками.

Тому на базі Чернігівського апеляційного суду досвідчені інструктори Товариства Червоного Хреста провели 22 вересня для судових охоронців та працівників апарату суду майстер-клас з надання невідкладної медичної допомоги.

Заняття організували в межах Меморандуму про співпрацю, підписаного між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Чернігівській області та Товариством Червоного Хреста України.

План заняття передбачав розбір кількох ситуацій. Спершу охоронці Феміди навчилися переміщувати постраждалого у відновне положення. Далі відпрацювали техніку серцево-легеневої реанімації на спеціальних манекенах та прийоми звільнення дихальні шляхів від стороннього предмета. А ще – оволоділи навичками оброблення опіків і дізналися багато корисного стосовно надання домедичної допомоги. Наприклад, що тримати правильну частоту натискань на грудну клітину під час реанімаційних дій, допоможе ритм пісні Stayin’Alive всесвітньовідомої групи Bee Gees.

Отож відучора значно побільшало співробітників системи правосуддя, які не пройдуть повз чужу біду та зроблять усе можливе, аби допомогти безпорадній людині.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031