Судовий охоронець Вінниці створив з гіпсу скульптуру двометрового українського козака

Судовий охоронець Вінниці створив з гіпсу скульптуру двометрового українського козака
20 липня біля будівлі Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, розташованої на вулиці Родіона Скалецького, встановили двометрову скульптуру запорізького козака.
Справжній запорозький козак – плечистий, ставний, сильний, з довгими вусами, з розкішним оселедцем на тім’ї, тепер зустрічає співробітників та гостей управління.
– Козацтво – це гордість української нації. Козаки стали тією силою, яка протягом століть пильно стояла на сторожі свободи й гідності України як незалежної суверенної держави. Символічно, що скульптура українського воїна, про хоробрість та винахідливість яких ходять легенди, тепер є своєрідним талісманом судових охоронців Вінниччини, – зазначив начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.
Для самого автора образ запорозького козака, для якого була «над усе честь і слава, військова справа», уособлює в собі всі ті якості, які мають бути у справжнього захисника України. Адже за часів Запорозької Січі будь-який злочин проти чиєїсь чесності негайно карали.
– Хоча в Січі жили люди різного стану, але там панувала така чесність і безпека, що приїжджі люди не боялися й волосини втратити зі своєї голови. А судові охоронці так само забезпечують безпеку всіх учасників судового процесу, – розповідає автор скульптури, сержант Служби судової охорони Володимир Неволя.
До речі, стіни будівлі Територіального управління також прикрашені його роботами: картинами, виконаними з гіпсу.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031