У Черкасах обговорили забезпечення дотримання прав і свобод громадян, які звертаються до судових установ

У Черкасах обговорили забезпечення дотримання прав і свобод громадян, які звертаються до судових установ

Забезпеченню дотримання прав і свобод громадян, які звертаються до судових установ, була присвячена нарада в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Черкаській області, проведена 25 січня.

У нараді взяли участь керівний склад Територіального управління Служби у Черкаській області на чолі з його начальником полковником Служби судової охорони Анатолієм Харенком, представник Управління дотримання прав людини Національної поліції в області підполковник поліції Володимир Захаренко, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Валерій Єфіменко та Регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Черкаській області Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Людмила Проценко.

На зустрічі її учасники обговорили основні шляхи налагодження співпраці з інститутом позасудового захисту прав і свобод громадян, питання дотримання співробітниками Служби конституційних норм у сфері захисту прав людини під час пропуску відвідувачів до судових установ, зокрема в умовах протидії поширенню захворювання на коронавірусну хворобу, під час виникнення нештатних ситуацій і порушень громадського порядку в суді.

На переконання полковника Служби судової охорони Анатолія Харенка, людяність, порядність та взаємопідтримка – це ті риси, якими повинна обов’язково володіти кожна людина в погонах, зокрема й співробітники Служби судової охорони.

– Виявляючи доброзичливе ставлення та розуміння до сторонніх, ми отримуємо таку ж віддачу. Тому здобуті судовими охоронцями знання, вміння і навички допомагають їм адекватно оцінити будь-яку ситуацію та професійно й виважено підійти до її розв’язання, насамперед із позиції людини, – додав начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони у Черкаській області.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031