У Черкасах співробітники Служби судової охорони ознайомили студентів місцевого коледжу з професією охоронця Феміди

У Черкасах співробітники Служби судової охорони ознайомили студентів місцевого коледжу з професією охоронця Феміди

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області завітали до Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу і провели для його студентів профорієнтаційний захід.

Цього дня актова зала коледжу перетворилася на презентаційний майданчик Служби судової охорони. Судові охоронці провели для студентів історичний екскурс з минулого до сьогодення Служби, детально розповіли про походження її символіки та завдання, які покладаються на Службу.

Велику зацікавленість у студентській молоді викликало екіпірування і  спорядження охоронців Феміди, яке використовується ними під час забезпечення безпеки учасників судового процесу. Кожен з бажаючих мав змогу спробувати себе в ролі судового охоронця: приміряти екіпіровку та дізнатися, як за допомогою спеціального пристрою можна виявити металеві речі, заборонені до пронесення в судові установи.

Окрему увагу під час спілкування співробітники Служби приділили вимогам до кандидатів для проходження служби. Зокрема, розповіли якими якостями потрібно володіти, аби вміти оперативно відреагувати на нештатну ситуацію та захистити себе й оточуючих від небезпеки.

Наприкінці зустрічі молодь мала можливість отримати відповіді на запитання, що їх зацікавили щодо професії охоронця Феміди.

Судові охоронці побажали юнакам та дівчатам впевнено йти до своєї мети, рости і вдосконалюватися у вибраній професії, сміливо розкривати свої найкращі вміння та навички.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930