У чотирьох областях України провели спільні тренування співробітників Служби судової охорони з представниками інших силових структур

У чотирьох областях України провели спільні тренування співробітників Служби судової охорони з представниками інших силових структур

Сьогодні, 25 січня, у чотирьох областях України відбулися спільні тактико-спеціальні навчання, заняття та тренування зі співробітниками Служби судової охорони і представниками інших силових структур.

На Вінниччині до спільного зі співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області тактико-спеціального навчання долучилися працівники Нацполіції та рятувальники ДСНС.

На базі  Калинівського районного суду Вінницької області учасники навчання відпрацювали спільний алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій у будівлі Феміди та навколо судової установи.

Під час навчання його учасники виявляли на прилеглій території до будівлі суду та знешкоджували невідомий предмет, схожий на вибуховий, гасили умовну пожежу, розв’язували проблемну ситуацію через намагання правопорушників проникнути на територію та в будівлю суду, а також надавати першу допомогу постраждалим.

На Київщині тактико-спеціальні навчання пройшли в окружному адміністративному суді столиці із залученням співробітників групи швидкого реагування відпрацьовувалися тактичні прийоми в разі нападу на суддів у залі судового засідання, затримання правопорушників та передавання їх працівникам Національної поліції.

Чернігівські охоронці Феміди на базі Територіального управління Державної судової адміністрації тренувалися протистояти проникненню сторонніх осіб на територію судової установи.

Після детального інструктажу учасники тренування відпрацювали навчальні завдання із супроводу суддів у приміщенні судової установи під час розгляду суспільно-резонансної справи, а далі вчилися правильно реагувати на скупчення агресивної групи осіб біля будівлі суду та витісняти натовп із зали судових засідань.

Судові охоронці  Кіровоградської області спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України опрацювали тактику попередження агресивних дій із боку учасників судового процесу шляхом проведення з ними ефективної комунікації та інші тактичні дії в разі виникнення масових заворушень на прилеглій до судової установи територій та в залі судового засідання.

Варто додати, що подібні спільні тактико-спеціальні навчання, заняття та тренування на об’єктах Феміди проводяться регулярно. Вони сприяють формуванню у співробітників Служби судової охорони і правоохоронців необхідних професійних та психологічних якостей: діяти впевнено і злагоджено в разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031